top of page

FABRİKA İLAÇLAMA

Fabrika İlaçlama

Firmamız tüm şubelerinde uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. Fabrika İlaçlama işlemlerimiz de, kaliteli hizmetlerimizin kapsamındadır. Fabrika ilaçlama hizmetlerimiz, hem halk sağlığını korumak, hem de oluşabilecek olan maddi problemlerin önüne geçmek amacıyla geliştirilmiştir. Vespa Pest bünyesinde verilmekte olan fabrika ilaçlama hizmetlerimizle artık çok daha sağlıklı ortamlarda, güvenle çalışmak mümkündür.

Haşere ile Mücadelede Profesyonel Yaklaşım

Servislerimiz tarafından 7/24 hizmet verilmektedir. Kullandığımız yöntemlerle, fabrika gibi büyük işletmelerin en küçük alanlarında bile ilaçlarımız etki sağlamaktadır. Yöntemlerimizin tümü, en iyi cihazlarla uygulanmaktadır. Firmamız, sektörde bulunan birçok yeniliği takip etmektedir. Aynı zamanda ilk uygulayan, sektörün lider firmasıdır. Fabrika ilaçlama işlemlerinde, tecrübenin ve deneyimin önemi büyüktür. İşletmelerinizi profesyonel ellere teslim edebilirsiniz.

Firmamız, kurumsal hizmet anlayışından hiç bir şey kaybetmeden uzun yıllardır, sektörde haşereler ile mücadele etmektedir. İyi ve kaliteli hizmet anlayışı içerisinde bulunan firmamız, bütün beklentilerinizi karşılayacaktır. Uygulamalar, uzman ve eğitimli personeller eşliğinde gerçekleştirilmektedir.  Uzman kişiler eşliğinde gerçekleştirilen böcek ilaçlama işlemleri, alanda bulunan birçok böcek türünü etkisiz hale getirmektedir. Ayrıca firmamız, fare ilaçlama işlemleri de yapmaktadır.

Garantili Yöntemlerle Böceklere ve

Farelere Son

Sıvı, kokusuz, katı, jel ve kokusuz yöntemlerle yaban arısı, uyuz böceği, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi, kalorifer böceği, karınca, tesbih böceği, tatarcık, eşek arısı, salyangoz, kertenkele, akar, halı böceği,  güve, mayt, çıyan, kene, bit, kakalak, sinek, mite, tahtakurusu, gümüş böceği, sıçan, pire, Amerikan/ Alman hamam böceği, karafatma, kulağakaçan böceği, çekirge, sivrisinek, akrep, tahtakurdu, örümcek, kırkayak, yılan gibi birçok böcek ve kemirgen türünü üretim yapan alanlardan uzaklaştırmaktayız. Özellikle üretim alanlarında meydana gelen haşere ve kemirgen probleminin ne gibi boyutlarda sonuçlar doğurabildiğini öngörebildiğimiz için, alanında uzman ekiplerimiz ve etkili ilaçlama yöntemlerimiz ile oluşabilecek her türlü olumsuz sonucun önüne geçmekteyiz. Güvenilir fabrika ilaçlama hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz, sitemizde bulunan iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

fabrika-ilaclama.jpg
Fabrika-2-large.jpg
bottom of page